Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)
Ste pripravení na jar? Pomôžeme Vám

Ste pripravení na jar? Pomôžeme Vám

Jar už sa rúti. Neklamnou známkou je skutočnosť, že sa na záhrady trúsia prví natešení nedočkavci a okukujú, čo bude potrebné v budúcich týždňoch urobiť. Vyčistiť trávnik, skontrolovať, čo sa kde cez zimu zlomilo či uvoľnilo, začať s prípravou záhonov, vysiať semienka kvetov, byliniek aj zeleniny do črepníčkov, aby včas vyklíčili, kým pôjdu do voľnej pôdy a tak ďalej a tak ďalej. Práce sa valí dosť a dosť a ide len o to, aby sme z toho mali radosť a práca nám išla pekne od ruky.
Ste pripravení na jar? Pomôžeme Vám

ZÁKLADOM SÚ SEMIENKA, DOBRÁ PÔDA A HNOJENIE

Chystáte sa vypestovať vlastné sadenice, presádzať či vysádzať kvety, kríky a stromčeky? Obohatiť záhony, pôdu v parenisku či skleníku novými živinami? Potom Vás isto zaujme široká ponuka osvedčených substrátov: univerzálneho záhradníckeho, ale tiež špeciálneho pre muškáty pestované v kvetináčoch alebo pre izbové kvety, všetky v tradične vysokej TOP kvalite. A pre najnáročnejších pestovateľov tu máme špičkové substráty radu Premium s jedinečnou zmesou svetlých a tmavých rašelín, drvených kokosových vlákien, perlitu a granulovaného ílu.
Zeminu by sme teda mali, teraz sa môžeme pozrieť po tom, čo do nej vysiať. Na špeciálnych stojanoch v našich predajniach sa môžete potešiť obrovskej ponuke 334 druhov semienok zeleniny, kvetov, gastronomických, liečivých aj aromatických byliniek.
 

Aby bol trávnik pýchou

Ani zelené plochy neprídu skrátka. Dobre totiž vieme, že trávniky po zime priamo volajú po kvalitnej údržbe. Preto sme pre Vás do akcie zaradili aj špičkové trávne zmesi na ich opravu a dosev, ale aj špeciálne zmesi na zakladanie rôznych typov nových trávnikov a samozrejme aj trávne hnojivá.
Teraz sa oplatí zadovážiť si dostatočné zásoby prvotriednych úžitkových hnojív pre zeleninu a kvety. Uvažujete napríklad, že konečne začnete svoj trávnik tiež vertikutovať, ako už to robí každý druhý sused a pýši sa potom od jari do jesene nádhernou sýto zelenou a zdravou pažiťou? Pozrite sa na naše vynikajúce stroje – vertikutátory, ktoré sú na čistenie a regeneráciu trávnikov špeciálne určené.
 

Náradie, závlahy a mnoho iného

Nie je na záhrade nič horšieho ako uprostred práce mať náhle otupené nožnice, zlomenú násadu alebo pľuzgiere na dlani od krivej lopatky. Mať vo výbave ergonomické ručné náradie, z odolných a kvalitných materiálov, je prosto základ. Rovnako ako dobré rukavice či pracovné oblečenie, ktoré Vám dobre sadne a je pohodlné.
Isto stojí za úvahu tiež zadováženie si novej a naozaj už konečne kvalitnej hadice, ktorá sa netočí a niečo vydrží.

Urobte si malú inventúru všetkého, čo na prvé jarné práce na záhrade potrebujete. A my Vám pri nákupe vo všetkých našich predajniach alebo aj tu v e-shope, pomôžeme mimoriadnymi akciovými cenami.

Mohlo by vás zaujímať

Záhradné náradie
Cibuľoviny
Hnojivá
Záhradné substráty
Mulčovacia kôra

Tipy pre vás

Mulčovacia kôra, 70l
8,20 € 5,70 €
3,75 € a 5 bodov
Záhradnický substrát, 70l
10,15 € 7,00 €
5,30 € a 5 bodov
Rašelina záhradná, 70l
10,80 € 7,40 €
5,50 € a 5 bodov
Fúrik Limex Standard 85 l
102,00 € 71,00 €
Sekera Levita S univerzálna
51,40 € 21,50 €
Pílka skladacia 18 cm
35,30 € 24,30 €