O spoločnosti

O nás

Sme národom, ktorý rád žije na svojich záhradách pri domoch, chatách alebo chalupách. Na záhradách, kde pracujeme, športujeme, odpočívame, ale aj snívame svoje sny. Sme hrdí na to, že s našimi produktmi vo svojich záhradách pracujete, ale aj prostredníctvom nich športujete a oddychujete. Sme radi, že môžeme byť súčasťou vašich záhradných snov.

Sme spoločnosť, ktorá je spätá s tisíckami slovenských a českých domácností. Históriu spoločnosti Mountfield sme začali písať v roku 1991 a za dve desaťročia sme vyrástli na najväčšieho českého aj slovenského predajcu záhradnej techniky, záhradného nábytku, bazénov a ďalších potrieb pre záhradu. Začínali sme s jednou malou predajňou v stredočeských Mnichoviciach a dnes, v ČR a na Slovensku, prevádzkujeme sieť 74 vlastných predajní a približne rovnaký počet servisných stredísk a bazénových centier. Sme aj najväčší špecializovaný predajca záhradnej techniky a bazénov v celej Európe.

Náš úspech je založený na širokej ponuke produktov a tovaru, kvalitnom servise a službách, ktoré našim zákazníkom šetria ich čas a energiu. Dôležitá je pre nás spokojnosť našich zákazníkov, ich dôvera a skutočnosť, že sa k nám do predajní radi vracajú.

Máme za sebou 27 rokov poctivej práce a ďalej chceme stáť po boku slovenských a českých majiteľov záhrad pri ich práci, ale aj odpočinku na ich záhradách a záhradkách. Je to pre nás veľký záväzok do budúcnosti.

Vaša spoločnosť Mountfield

Náš sortiment

Spoločnosť Mountfield je najväčší špecializovaný predajca záhradnej techniky, bazénov vybavenia pre dom a záhradu v Európe. Nie sme len predajcovia kvalitného značkového tovaru od renomovaných zahraničných výrobcov, ale prostredníctvom dcérskych spoločností sme aj výrobcovia záhradnej techniky, bazénov a bazénového príslušenstva.

Za kvalitou našich produktov si stojíme a ako jediní na trhu poskytujeme na naše produkty 7 ročnú záruku. Táto nadštandardná služba je daná aj tým, že všetky výrobky zaradené do nášho sortimentu sú detailne testované pomocou náročných záťažových skúšok, až po ich vyskúšaní ich zaraďujeme do predaja.

Všetok sortiment ponúkaný spoločnosťou Mountfield nájdete ako vo všetkých našich predajných centrách, tak aj v našom firemnom e-shope.

Naše služby

Okrem predaja záhradnej techniky, nábytku a bazénov ponúka Mountfield rad služieb, ktoré predaj dopĺňajú. Naše služby vnímame ako neoddeliteľnú a veľmi dôležitú súčasť našej firemnej kultúry a komunikácie smerom k zákazníkovi. Nepatríme medzi tie firmy, ktoré chcú svoj tovar len predať, Mountfield chce byť svojim zákazníkom partnerom a dobrým radcom nielen pri predaji, ale aj pomocníkom pri servise a základnej starostlivosti o záhradné stroje. Predaj, servis aj služby neustále skvalitňujeme a zdokonaľujeme a hodláme tak robiť aj do budúcna.

Predajom naše služby nekončia. Máme ich pre vás pripravený celý rad. Veľmi obľúbený je predovšetkým dovoz zakúpenej techniky a jej sprevádzkovanie priamo doma u zákazníka na záhrade. Medzi ďalšie služby patrí stavba bazénov, výkup starých strojov protiúčtom, nákup na splátky, atď.

Vízia spoločnosti

Našim cieľom je nielen ponúkať našim zákazníkom to najkvalitnejšie záhradné vybavenie a zariadenie, ale poskytovať im aj servis, služby a odborné poradenstvo na takej úrovni, ktorá zodpovedá moderným požiadavkám 21.storočia.

Chceme byť vašou prvou voľbou, kam zamierite pri nákupe stroja pre záhradu. Jasnou jednotkou pri rozhodovaní o nákupe rodinného bazéna a odborným poradcom, s ktorým budete riešiť nákup vybavenia ako pre dom, tak aj záhradu. A partnerom, ktorý vám pomôže so servisom vašej záhradnej techniky.