Služby

Bazény privezieme a postavíme

100% bazénový servis
Ukážka montáže bazénu FORT WAYNE – Baltimore

Ani v prípade bazénov naše služby zďaleka nekončia okamihom predaja. U nás máte istotu, že sa postaráme nie len o bezproblémovú dopravu, ale aj o kvalifikovanú do detailu perfektnú montáž Vášho bazéna (nehovoríme samozrejme o bazénoch nafukovacích a rámových, ale o bazénoch Azuro Vario a luxusných bazénoch zapustených).

Odborne Vám tiež zapojíme akékoľvek bazénové príslušenstvo a bazén sprevádzkujeme tak, aby ste s ničím nemali starosti a mohli sa čo najrýchlejšie venovať osviežujúcemu kúpaniu.

Tiež Vám samozrejme naši montážni pracovníci poskytnú vyčerpávajúcu inštruktáž, ako sa o bazén starať, ako si udržať kvalitnú a priezračne čistú vodu v bazéne po celý rok a tiež prípadne aké ďalšie bazénové príslušenstvo by sa Vám mohlo k Vášmu bazénu hodiť – pre Vaše ešte väčšie pohodlie.

Výhody profesionálnej montáže bazéna:

  • Kvalita montáže bazéna
  • Profesionálne zapojenie bazénového príslušenstva
  • Úspora Vášho času
  • Rýchle a zrozumiteľné preškolenie o obsluhe bazéna a jeho príslušenstva
  • Preškolenie o údržbe vody
  • Zamedzenie poškodeniu bazéna vrátane príslušenstva z dôvodu chybnej montáže

Doprava a montáž bazénov Azuro Vario

Doprava a montáž bazénov Azuro Vario

Zverte starosť s montážou bazéna Azuro Vario odborníkom. Využite výhody dovozu a odbornej montáže. Technici zo špeciálnych montážnych skupín Vám bazén dovezú, zmontujú, pripoja a sprevádzkujú filtračné zariadenie. Navyše odborne poradia, ako sa o bazén správne starať, názorne predvedú, ako udržiavať kvalitu vody, a odporučia, aké bazénové prípravky používať k optimálnej úprave a údržbe vody.

Pred príchodom profesionálov z Mountfieldu stačí len vybrať a pripraviť vhodné miesto pre montáž bazéna. Naši bazénoví špecialisti Vám bazén a ďalšie zakúpené príslušenstvo dovezú priamo na miesto montáže bazéna. Ďalej stačí len pozorovať, ako kvalifikovaní pracovníci montujú bazén a bazénovú technológiu. A bazén je hotový. Bez starostí sa zmontovaním rámu s oceľovou stenou, správnym natiahnutím bazénovej fólie, namontováním skimmeru, zkompletováním a zapojením pieskovej filtrácie, sprevádzkovaním technológie. Všetky tieto činnosti vykonajů skúsení odborníci z Mountfieldu. Nezostáva nič iné ako popriať radostné a príjemné kúpanie.

Neviete ako uskutočniť stavebnú prípravu pre stavbu nového bazéna? Nevadí, návod na stiahnutie sme pre Vás pripravili TU.