Úvodní fotka

Montáž a sprevádzkovanie

Už sa Vám niekedy v živote stalo, že ste kúpili konštrukčne a technologicky natoľko vyspelý a zložitý výrobok, po ktorého rozbalení ste si dosť dobre nevedeli rady, ako ho skompletizovať a spoľahlivo uviesť do prevádzky? Obávali ste sa, že s jeho montážou strávite množstvo času a to všetko navyše s neistým výsledkom?

Tak týmto trápnym chvíľam sa vďaka Mountfieldu vyhnete. Všetky naše stroje, ktoré sú označené piktogramom vyobrazeným vpravo na tejto stránke, Vám naši odborne preškolení technici zostavia, pripravia na plnú prevádzku a ešte Vás dôkladne zoznámia s ich obsluhou a nevyhnutnou pravidelnou údržbou. Zároveň Vám predvedú a vysvetlia všetky funkcie zakúpeného stroja tak, aby ste ho mohli využívať naozaj naplno. A okamžite. Prosto svojmu novo zaobstaranému stroju do detailu porozumiete a budete ho vedieť dokonalo ovládať.

Podľa konkrétneho typu stroja a podľa vzájomnej dohody uskutočňujú naši mechanici zostavenie a sprevádzkovanie stroja buď priamo v našej predajni, alebo pri odovzdávaní stroja u Vás na záhrade.

Spoľahnite sa skrátka pri montáži strojov na našu zručnosť, profesionalitu, dlhoročné skúsenosti a ochotu vyjsť každému nášmu zákazníkovi v ústrety – aj úplnému laikovi.

V závislosti na type stroja sa môže jednať o spoplatnenú službu (bližšie informácie a cenník sú dostupné na ktorejkoľvek našej predajni).

Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať