Zostavenie strojov

8. 12. 2020

Montáž a sprevádzkovanie

 

Už sa Vám niekedy v živote stalo, že ste kúpili konštrukčne a technologicky natoľko vyspelý a zložitý výrobok, po ktorého rozbalení ste si dosť dobre nevedeli rady, ako ho skompletizovať a spoľahlivo uviesť do prevádzky? Obávali ste sa, že s jeho montážou strávite množstvo času a to všetko navyše s neistým výsledkom?

Tak týmto trápnym chvíľam sa vďaka Mountfieldu vyhnete. Všetky naše stroje, ktoré sú označené piktogramom, Vám naši odborne preškolení technici zostavia, pripravia na plnú prevádzku a ešte Vás dôkladne zoznámia s ich obsluhou a nevyhnutnou pravidelnou údržbou. Zároveň Vám predvedú a vysvetlia všetky funkcie zakúpeného stroja tak, aby ste ho mohli využívať naozaj naplno. A okamžite. Prosto svojmu novo zaobstaranému stroju do detailu porozumiete a budete ho vedieť dokonalo ovládať.

Podľa konkrétneho typu stroja a podľa vzájomnej dohody uskutočňujú naši mechanici zostavenie a sprevádzkovanie stroja buď priamo v našej predajni, alebo pri odovzdávaní stroja u Vás na záhrade.

Spoľahnite sa skrátka pri montáži strojov na našu zručnosť, profesionalitu, dlhoročné skúsenosti a ochotu vyjsť každému nášmu zákazníkovi v ústrety – aj úplnému laikovi.

V závislosti na type stroja sa môže jednať o spoplatnenú službu (bližšie informácie a cenník sú dostupné na ktorejkoľvek našej predajni).