Otázky na tovar

Máte otázku ku konkrétnemu výrobku?

V podkategórii "Poradňa" môže zákazník zadať  otázku prostredníctvom kliknutia na ikonu "Mám otázku" nachádzajúcu sa na stránke výrobku. Na Vašu otázku Vám odpovieme v čo najkratšom čase, najdlhšie však do 48. hod.
Ďalej máte možnosť obrátiť sa na našu zákaznícku linku "43/413 38 31", e-mailovú adresu: mountfield@mountfield.sk, či využiť priami kontakt na webových stránkach prostredníctvom on-line chatu.

Ako získať technické informácie k danému výrobku?

Základný popis a parametre vždy nájdete v podkategórii "Podrobnosti" u konkrétneho výrobku v popise tovaru. Môže Vám byť tiež nápomocná podkategórie "Poradňa", kde sú sústredené odpovede na otázky našich zákazníkov k jednotlivým výrobkom. Pokiaľ ani tu nenájdete potrebné informácie, v podkategórii "Na stiahnutie" nájdete návod na použitie.

Kde nájdem návod na použitie?

Slovenský návod je súčasťou zakúpeného výrobku. V prípade, že ste prišli o návod na použitie, nájdete tento návod u väčšiny výrobkov v podkategórii "Na stiahnutie" daného výrobku uvedenom na našom webe. Poprípade napíšte nám na e-mailovú adresu mountfield@mountfield.sk, a my Vám návod na použitie radi zašleme.

 
Ako zistím dostupnosť tovaru?

Orientačné skladovú zásobu nájdete na príslušnom výrobku po otvorení zoznamu predajní. Aktuálne zásobu vám oznámia naši operátori na zákazníckej linke "43/413 38 31", prostredníctvom on-line chatu, alebo môžete zaslať otázku na adresu mountfield@mountfield.sk.

Čo robiť ak je tovar momentálne nedostupný?

Ospravedlňujeme sa, dostupnosť výrobku nám nie je známa. Ak máte napriek tomu o výrobok záujem, kliknite na tlačidlo "Kedy bude?" A zadajte Vašu e-mailovú adresu, na ktorú si prajete dostať informáciu v okamihu, keď výrobok bude znova dostupný.

Tovar sa nenachádza na najbližšej Vašej predajni?

Pokiaľ na Vami najbližšej predajni nie je vybraný tovar skladovou zásobou, obráťte sa na našu zákaznícku linku pomocou tel: 43/413 38 31, e-mailu: mountfield@mountfield.sk, alebo prostredníctvom on-line chatu. Operátor Vám oznámi najbližšie plánovaný návoz Vami vybraného výrobku na centrálny sklad a prípadné možné zakúpení tovaru na tzv. "Odloženie výdaj".

Našli ste chybný popis u výrobku?

Napíšte nám, prosím, na mountfield@mountfield.sk, a v čo najkratšej dobe tento chybný údaj opravíme.
 

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Kontaktujte nás
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať