Na základe vládneho rozhodnutia s platnosťou od 25. 11., ktoré povoľuje otvoriť obchody so záhradníckymi potrebami, sú pre Vás naše predajne otvorené. Sme pripravení Vás obslúžiť. Rovnako je aj v plnej prevádzke e-shop s možnosťou dodania výrobkov domov alebo k vyzdvihnutiu v ktorejkoľvek predajni. Otvorené sú aj naše SERVISNÉ STREDISKÁ.
Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Postrekovače

Zavlaží, zničí burinu, ochráni pre škodcami!

Patentované technológie, prvotriedne materiály a silné technické zázemie s vlastným vývojovým centrom sú kľúčom vedúcim ku špičkovým produktom  s dlhou životnosťou a maximálnou úžitkovou hodnotou. Záhradné mechanické a motorové postrekovače určené pre aplikáciu hnojív aj ochranných prostriedkov od svetoznámeho výrobcu GOIZPER vynikajú prvotriednou kvalitou v danom segmente.

Väčšina postrekovačov MATABI je vybavená patentovaným regulátorom tlaku, ktorý zabezpečuje stály koncový tlak a rovnakú veľkosť kvapiek, čím docielite presnú a efektívnu aplikáciu postreku s minimom strát aplikovanej látky. V konečnom dôsledku ušetríte finančné prostriedky za drahé aplikačné látky a zároveň tak prispievate k ochrane životného prostredia.

Zaujímavosťou je elektrický postrekovač fungujúci vďaka akumulátorovej batérii. Pri postreku tak nemusíte vytvárať tlak pumpovaním.

K postrekovačom je možné dokúpiť príslušenstvo pre ešte väčšiu úžitkovú hodnotu.

Postrekovač
Zobraziť celý popis
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Cena
Od
Do
Pohon
Prevedenie
Objem nádrže [l]
Zrušiť filtre Zobraziť produkty
Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií