Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Vírivka Mars - Mramor

Kód: 3VAN0119
0
0
0
Miesta - sedenie
1
Miesta - ležanie
2
Rozmery [cm]
213 x 160 x 75
Viacej
Trvale nedostupný produkt
Je nám ľúto, ale predaj skončil.
Nižšie uvádzame náhrady za tento produkt.
K produktu môžete potrebovať
Príslušenstvo Návody

Aktuálne náhrady pre Vírivka Mars - Mramor

Technické parametre
Rozmery [cm] 213 x 160 x 75
Počet trysiek 37
Miesta - sedenie 1
Ovládací panel Analógový
Výkon čerpadla 1x 2 HP (1x 1,49 kW)
Typ čerpadla 2rýchlostné
Možnosť voliť intenzitu masáže Nie
Ohrievač [kW] 2
Cirkulačné čerpadlo Nie
Ozongenerator Áno
LED osvetlenie 12 x 1 LED
Aroma terapia Nie
Pripojenie Do zásuvky 230V
Audio systém Aquatic 2.0 (2x reproduktor)
Termo kryt Áno
Objem vody [l] 685
Hmotnosť [kg] 280
Záruka 2 roky
Katalógové číslo 3VAN0119
3VAN0119
Celé parametre


Vírivá vaňa s kvalitnou škrupinou v troch variantoch farebného prevedenia poskytuje tri ergonomické pozície. Je vyrobená z tých najlepších materiálov, vybavená najmodernejšími technológiami a osadená do dreveného rámu vybaveného elegantným drevoplastovým opláštením.  
 
Vďaka špičkovej riadiacej jednotke poprednej kanadskej spoločnosti Gecko a intuitívnemu tlačidlovému ovládaciemu panelu máte počas kúpeľa jednoduché ovládanie dýz, teploty vody alebo osvetlenie, blízko pri ruke a doslova pod palcom.  
 
Okrem relaxujúcej hydromasáže ponúka aj LED osvetlenie s voliteľným farebným tónom presne podľa Vašej nálady (chromoterapia) alebo zabudovaného audiosystému. Vodu dezinfikuje ozónový generátor (znižuje spotrebu chémie až o 60 %). Vyrobená je v EÚ.

Varianta vířivky Mars:
Vystavena v prodejnách:
bila.jpgBílá perla
 
 
stribrna-1.jpgStříbřitý mramor
 
 
toskan.jpgToskánské slunce
 
 
 

A buď svetlo. Farebné svetlo!

Zabudované LED osvetlenie ponúka okrem podsvietenia vnútrajška škrupiny aj možnosť voliteľného farebného tónu svetla. Chromoterapia prehlbuje uvoľnenie, odbúrava stres, zlepšuje náladu a pomáha aktivovať telesnú energiu.


Príjemné počúvanie!

Atmosféru relaxu doladí k dokonalosti ideálne zvolený hudobný doprovod. Máte preň pripravený zabudovaný audiosystém Mymusic 2.0. Jeho špeciálne vode aj chémii odolné reproduktory už čakajú na signál z pripojeného mobilného zariadenia. Bude to romantika alebo poriadna jazda?


Špičkové materiály pre bezstarostný relax

Škrupina je vyrábaná z tých najlepších materiálov na trhu s využitím robotických technológií. Tvoria ju tri ekologicky neutrálne vrstvy so špeciálnym vystužením a izoláciou POLI-MAX ™. Vonkajšia vrstva akrylátu LUCITE ACRYLICS® má antibakteriálnu úpravu Microban. Vnútorná vrstva ABS POLYMER vykazuje extrémne izolačné vlastnosti, zvyšuje tuhosť škrupiny a tiež odolnosť proti nárazu. Na škrupinu preto poskytujeme záruku 7 rokov.


Elegantná zo všetkých uhlov

Nestačí nám perfektný vzhľad škrupiny. Dbáme aj na dizajn kabinetu. Mimoriadne kvalitné opláštenie je z vysoko trvanlivého drevoplastu v elegantnej strieborno-šedej farbe. Má povrch s príjemnou textúrou a poteší aj na pohľad.


A ešte niečo navyše!

Vo výbave vírivej vane je aj kvalitný termokryt. Ten chráni dokonalo nie len vodu, ale aj telo vírivky. Je maximálne odolný proti rozmarom letného aj zimného počasia. Je potiahnutý kvalitnou imitáciou kože a vyznačuje sa zvýšenou UV ochranou. Udržuje prevádzkové náklady vírivky na minimálnej hodnote a k tomu všetkému ešte aj dobre vyzerá.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu recenziu.

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.