Ako sa rodia elektrobicykle MTF? Nahliadnite za oponu…

Ako sa rodia elektrobicykle MTF? Nahliadnite za oponu…
Elektrobicykle MTF vám robia radosť už niekoľko mesiacov. Zaujíma vás, ako prebieha ich montáž? Necháme vás v našej fotoreportáži nahliadnuť priamo do továrne! Všetko je vysoko odborná ručná práca, ktorá prebieha pod supervíziou našich zamestnancov. Žiadna pásová výroba!

Príprava kompletizácie elektrobicykla MTF začína tým, že sa v predvýrobe do rámu nasadí hlavové zloženie, vidlica s predstavcom a následne si elektrobicykel preberajú mechanici, ktorí ho celé dávajú dohromady.

Ako prvé prebieha montáž riadidiel, potom sa nasadí sedlovka a pripevní sedlo. Potom prichádza nasadenie kolies, ktoré sú už na plášťoch, je na nich kazeta a naskrutkované kotúčové brzdy.

Kľúčovou fázou je inštalácia elektromotora. Najprv sa rámom pretiahnu všetky potrebné káble, na riadidlá sa umiestni displej a namontuje sa motor. Ako posledné sa nasadí batéria. Následne mechanik vyskúša zapojenie celej elektroinštalácie. Vo finálnej fáze sa na riadidlá namontujú brzdy, radenie a rukoväte.

Potom prichádza ďalšia fáza, a síce napojenie motora na diagnostiku. Cez počítač sa do neho nainštaluje najnovšia verzia softwaru a elektrobicykel preberá prísny výstupný technik. Ten znovu zodpovedne skontroluje fungovanie pohonu a tiež funkčnosť prehadzovačiek a bŕzd. A je hotovo.

Potom už nasleduje proces balenia. Aby bol elektrobicykel skladný, odníme sa predné koleso a otočia sa riadidlá. Celý sa zabalí a dá do škatule. Poslednou fázou je transport do hlavného skladu Mountfieldu a odtiaľ už elektrobicykle putujú priamo do predajní k vám, našim zákazníkom.


 
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať