Prebuďte svoju záhradu po zimnom spánku

Prebuďte svoju záhradu po zimnom spánku

TERAZ SA ROZHODUJE!
Bude tento rok Vaša záhrada ako zo žurnálu - svieža, rozpučaná a voňavá? Alebo bude len živoriť? Máte to vo svojich rukách. Do perfektnej kondície ju môžete dostať ľahko sami. Trochu Vám s tým pomôžeme...

Zahajujeme predjarný predaj HNOJÍV, OSÍV, SUBSTRÁTOV, ZEMÍN, RAŠELÍN, MULČOVACÍCH KÔR a radu ďalších výrobkov, ktoré teraz budú záhrady potrebovať. Sústredíme sa len na najvyššiu kvalitu, ktorá je na trhu k dispozícii. Nejdeme cestou ošmeknutých zmesí a náhradiek. Garantujeme len PRÉMIOVÚ kategóriu.
Nemecký WOLF-Garten, holandské Greenpark a OrgaNatura, česká Rašelina Soběslav - všetci títo výrobcovia sú zárukou najvyššej kvality, a pritom ceny ponúkame najnižšie na trhu.

PREČO SÚ CENY TAKÉ NÍZKE?
Pretože chceme, aby ste svojim záhradám mohli dať to najlepšie a nemuseli míňať zbytočne veľa peňazí.

Kvalitné výrobky sú väčšinou dosť drahé. To však neplatí v prípade prémiových osív, hnojív, substrátov, zemín a iných výrobkov radu WOLF-Garten, Greenpark, OrgaNatura a Rašelina Soběslav.

Ponúkame Vám ich teraz za oveľa nižšie ceny, než je na trhu zvykom.

Chceme, aby si každý náš zákazník mohol dovoliť aj tú najvyššiu kvalitu.

Je to jedna z našich ŠPECIÁLNYCH SLUŽIEB pre Vás. Nakupuje u nás už viac ako 1,5 milióna zákazníkov. Vďaka tomu objednávame priamo u výrobcov veľké množstvá, nevyužívame žiadne služby sprostredkovateľov a darí sa nám dosahovať vynikajúce cenyn. Preto teraz môžete nakupovať za výnimočné ceny, ktoré vidíte na týchto stránkach.

Sme tu k Vašim službám...

Máte nás na dosah. Sme tu pre Vás v 17 moderných predajných centrách po celej SR.

Sme Vám dispozícii 6 dní v týždni.

 

HNOJIVÁ


Špičkou na trhu v oblasti hnojív sú, rovnako ako v prípade substrátov a zemín, výrobky tradičnej českej firmy Rašelina Soběslav. Máme pre Vás široké spektrum tých najkvalitnejších hnojív na trávniky, okrasné kríky, živé ploty, ovocné dreviny, kvetinové záhony, záhradné plodiny (jahody, cibuľa, cesnak, zemiaky a pod.), izbové aj balkónové rastliny a ďalšie.
Vyberať z našej ponuky môžete TU.

SUBSTRÁTY, RAŠELINA, MULČOVACIA KÔRA, ZEMINY


Prvotriedne produkty z juhočeských rašelinísk českého výrobcu Rašelina Soběslav. Vďaka zeminám z kvalitnej čiernej rašeliny alebo chemicky neošetrenej mulčovacej kôre môže byť Vaša záhrada ešte krajšia.
Celú našu ponuku si môžete prezrieť TU.

 

TRÁVNE OSIVÁ


VYSOKOKVALITNÉ ŠPIČKOVÉ ZMESI WOLF-GARTEN A GREENPARK pre založenie, dosev aj obnovu všetkých typov trávnikov. Vynikajú rýchlu klíčivosťou, sýtejšou farbou a vysokou regeneračnou schopnosťou. Kompletnú ponuku nájdete TU.