Prečo je saunovanie IN? Pretože vlastnú saunu je možné mať aj doma!

Prečo je saunovanie IN? Pretože vlastnú saunu je možné mať aj doma!
Neznášate mrazivé počasie a v zimných mesiacoch hľadáte každú príležitosť na príjemné prehriatie tela? Chcete viac urobiť pre svoje zdravie?

Potom je pre Vás domáca infrasauna tým najlepším riešením. Napríklad po návrate zo zimnej prechádzky, z korčuľovania, lyžovania sa v nej rýchlo a dokonale prehrejete. To je ale iba začiatok. Infračervené teplo, ktoré infrasauny vyžarujú, má totiž podľa lekárov široké a veľmi pozitívne účinky na celý organizmus.

Pomáha napríklad posilňovať imunitný systém a účinne podporuje liečbu mnohých civilizačných ochorení. Od reumatizmu cez artritídu až napríklad po kožné problémy. A verili by ste, že môžete pri saunovaní aj schudnúť? Len počas krátkeho polhodinového posedenia v kabíne infrasauny je možné totiž spáliť až 600 kcal!

Zadovážiť si vlastnú infrasaunu a inštalovať si ju v kúpeľni, spálni, na chodbe alebo v zimnej záhrade, je prekvapivo ľahké. Ak Vás táto téma zaujíma, prečítajte si viac a prehliadnite si našu novú kolekciu kvalitných a esteticky vycibrených modelov pre rok 2017 TU.

Ak máte radi klasickú fínsku saunu s parou, môžete si dopriať aj tento pôžitok. V našom sortimente totiž nájdete aj viac ako desiatku kvalitných a preverených fínskych sáun.

Ale ešte lepšie bude, keď navštívite ktorúkoľvek z našich predajní, kde si môžete vybrané modely podrobne prehliadnuť, vstúpiť do nich, posadiť sa, jednoducho si ich vyskúšať. A naši odborne vyškolení predavači Vám v prípade záujmu pomôžu aj s výberom modelu, ktorý bude najlepšie spĺňať všetky Vaše predstavy.Umiestnite ju ľahko aj do veľmi malého bytového priestoru. Infrasauna Mariana z prírodného kanadského jedľovca má 3 keramická vyhrievače a napríklad teplotný senzor. S povianočnou zľavou ju môžete mať za iba 580 €.Ďalšia z noviniek 2017, infrasauna Corinna so 7 karbónovými vyhrievačmi vrátane obľúbeného podlahového vyhrievača. Je opäť z kanadského jedľovca a z vonkajška obložená esteticky vycibrenými doskami MDF. Vďaka tomu ľahko zapadne aj do veľmi moderných interiérov. V povianočnej zľave vyjde len na 810 €.Luxusný model, ktorý uspokojí aj najnáročnejších používateľov. Infrasauna Tonga s dvojitým presklením a anatomicky tvarovanou lavicou má karbónové vyhrievače, MP3 prehrávač a ionizátor. Vo výbave 10 odtieňov farebného osvetlenia.Elegantnú fínsku saunu Flora 1 je možné umiestniť aj do rohu miestnosti. Vďaka veľkorysému preskleniu pôsobí vznešene a pritom vzdušne a ľahko. V interiéri má dve na kríž a v rôznych výškach umiestnené lavice z ušľachtilého bezuzlového dreva osiky.