Zimu ľahko prežijete s INFRASAUNOU

Zimu ľahko prežijete s INFRASAUNOU

Neznášate sychravé a mrazivé počasie? Chcete urobiť viac pre svoje zdravie? Potom je pre vás domáca infrasauna tým najlepším riešením. Napríklad po návrate zo zimnej prechádzky sa v nej rýchlo a dokonalo prehrejete. To je ale iba začiatok.

Infračervené teplo, ktoré infrasauny vyžarujú, má totiž podľa lekárov rozsiahle terapeutické účinky. Blahodarne pôsobí na celý organizmus. Pomáha napríklad posilňovať imunitný systém a účinne podporuje liečbu mnohých civilizačných ochorení. Od reumatizmu cez artritídu až napríklad po kožné ťažkosti. A verili by ste, že môžete aj chudnúť - len počas krátkeho polhodinového posedenia v kabíne infrasauny totiž môžete spáliť až 600 kcal!

Zaobstarať si vlastnú infrasaunu a inštalovať si ju v kúpeľni, v spálni, v chodbe alebo zimnej záhrade, je prekvapivo jednoduché. Ak Vás táto téma zaujíma, prečítajte si viac a pozrite si našu ponuku kvalitných infrasáun TU.

sauna2.jpg

Umiestnite ju ľahko aj do veľmi malého bytového priestoru. Infrasauna Marianna z prírodného kanadského jedľovca a s 3 keramickými ohrievačmi za akciových 680 €.

sauna3.jpg

Infrasauna Grenada je jedným z najobľúbenejších modelov. Okrem vyhotovenia z kanadského jedľovca sa vyrába aj zo stredomorského cédra, ktorý obsahuje aromatické esenciálne oleje.

saunaMTF.jpg

Luxusný model, ktorý uspokojí aj najnáročnejších používateľov. Infrasauna Tonga s dvojitým presklením a anatomicky tvarovanou lavicou má karbónové žiariče, MP3 prehrávač aj ionizátor. Má 10 odtieňov farebného osvetlenia.