Vybavte si dielňu, svoj zimný azylový dom

Vybavte si dielňu, svoj zimný azylový dom

Vybavte si dielňu, svoj zimný azylový dom
Tak ešte posedný krát pohrabte záhradu a lístie pekne uložte do kompostu, kde bude veľmi vítaným hosťom. Kosačku, záhradný traktor a ostatných pomocníkov s motormi odvezte do servisu na bezplatnú posezónnu prehliadku a zabezpečte prípadné opravy. Aby to nedopadlo ako túto jar, keď človek pred prvým kosením zistí, že má tupý žací nôž alebo upchatý palivový filter.
Zimná zábava

A čo ďalej? Potom do dielne. Ešte predtým však treba zrevidovať zoznam všetkého, čo treba urobiť a na čo cez leto nebola ani minúta času kvôli grilovačkám, čľapkaniu v bazéne, susedským stretnutiam a opojnej prokrastinácii. 

Manželka chce vyvýšený záhon z nejakých dosiek, aby sa nemusela toľko ohýbať pri pletí jahôd a zeleniny. Deti potrebujú opraviť hojdačku a nové police na knihy. A treba niečo urobiť s vŕzgajúcou bránou. To všetko popri milióne ďalších vecí, ktoré sa v lete nakopili okolo domu alebo chalupy. Jednoducho, na dlhé zimné večery má majster o zábavu postarané. 
Řezání AKU pilou
Uhlová brúska MTF
Benzínová pila Oleo Mac
Akumulátorom poháňaná vŕtačka MTF

Hlavne pohodlíčko

Domáca dielňa je pre mnohých chlapov ako azylový dom. Skúsenejším kutilom netreba nič vysvetľovať. Pre tých mladších snáď len jedna rada: v dielni pravdepodobne strávite dosť času, či už ju chcete mať v garáži, pivnici alebo záhradnom domčeku. Urobte si ju teda svojím vlastným a príjemným priestorom. Úplným základom je pohodlné staré kreslo a úsporný elektrický ohrievač. Potom už zostáva len „pár drobností“.

Dielenský nábytok a náradie
 
K nim patrí, samozrejme, pracovný stôl. Mal by byť dostatočne veľký a stabilný a mal by na ňom byť kvalitný stolový zverák. Drvivá väčšina českých dielní pre domácich majstrov je univerzálna. Aj keď niektorí môžu častejšie pracovať s drevom a iní s kovom. Tomu zodpovedá aj potrebné dielenské náradie.
Ak si zakladáte svoju prvú dielňu alebo uvažujete o doplnení vybavenia, pozrite si našu ponuku elektrického náradia značky Patriot a tohtoročné novinky náradia MTF. Ak pri práci uprednostňujete voľnosť pohybu, môžete si vybrať z nášho sortimentu AKU náradia Patriot.

Celý sortiment dielenského náradia obsahuje prakticky všetko, čo by ste mohli potrebovať na rôzne práce: Kotúčovú pílu, vŕtacie a búracie kladivo, stolnú, pásovú, uhlovú a vibračnú brúsku, brúsku na pílové reťaze, AKU skrutkovač, vŕtačky atď. Spolu 36 modelov. Ide o vysoko kvalitné náradie, takže dobre poslúži aj náročným profesionálnym remeselníkom.
Řezání AKU pilouOscilačná brúska MTF
Dielenské náradie je tiež skvelým tipom na vianočný alebo narodeninový darček. Ale musíte oň požiadať. Inak to pravdepodobne nikoho nenapadne 😊.

Mohlo by vás zaujímať

AKU náradie
Elektrické náradie

Tipy pre vás

Aku vŕtačka 12V
64,00 €
37,50 € a 45 bodov
Uhlová brúska 125mm, 1200W
73,00 €
32,90 € a 40 bodov
Oscilačná brúska 300W
92,00 €
54,50 € a 50 bodov