Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Infrasauna Pandora

3 hodnotenie
Kód: 3SAU0055
5
3
3
Počet osôb
2 - 3
Príkon [kW]
2,1
Napätie siete [V/Hz]
230/50
Viacej
5 565,00 €
Naši zákazníci môžu využiť Vernostnú cenu.
Stačí sa Prihlásiť alebo Registrovať.
2 390,00 € a 100 bodov Klubové ceny

Odporúča

100%
zákazníkov
5 hviezdičiek
100 %
4 hviezdičky
0 %
3 hviezdičky
0 %
2 hviezdičky
0 %
1 hviezdička
0 %
Technické parametre
Rozmery (šírka x hĺbka x výška) [cm] 130 x 105 x 190
Počet osôb 2 - 3
Materiál céder
Ovládací panel vnútorný
Opierka chrbta nie
Sklo a dvere číre tvrdené sklo
Hrúbka skla [mm] 5
Osvetlenie svetelné nebo + nepriame osvetlenie zadnej steny
Strešná ventilácia áno
Teplotný senzor áno
Ionizátor nie
Rádio s MP3 áno
Polička na nápoje nie
Rozmery a hmotnosť balenia 195 x 136 x 22 cm, 92 kg, 190 x 99 x 17 cm, 46 kg , 135 x 108 x 24 cm, 51 kg , 92 x 45 x 30 cm, 12 kg
Typ infrasauna
Otvorenie dverí pravé
Vešiak na uteráky nie
Dĺžka napájacieho kábla [m] 2,7 m od řídící jednotky na zadním panelu
Počet a typ ohrevov 4x red-light ohrievače, 4x karbónové ohrievače
Záruka 2 roky
Katalógové číslo 3SAU0055
3SAU0055
Celé parametre

Najluxusnejší model v ponuke. V kabíne z exotického cédrového dreva sa vznesiete do siedmeho neba obklopení elegantným a vzdušným dizajnom. Sklenené priečelie prirodzene prepája saunu s interiérom do harmonického celku. Oproti centrálnemu nastaveniu vnútornej teploty kabíny ponúka model Pandora možnosť nezávislého ovládania jednotlivých okruhov ohrievačov. Tepelné žiarenie teda prichádza zo všetkých smerov v presne takej miere, aká je Vám príjemná! A pre ešte väčšie pohodlie je profilované operadlo chrbta.


Cédrové drevoInfrasauna Pandora

Mohutné stále zelené cédre z hlbokých lesov Kanady navodzujú svojim vzhľadom dojem stoického pokoja, skalo pevnej vyrovnanosti a sily. Presne taký je céder aj vo vnútri. Jeho veľmi trvanlivé a odolné drevo má skvelé tepelne izolačné vlastnosti, príjemnú vôňu a navyše do domácnosti vnáša naozaj zdravé prostredie. Pomáha totiž udržiavať optimálnu vlhkosť vzduchu a chráni ho aj pred mikro organizmami.


Svetelná terapiaInfrasauna Pandora

Vo vnútri kabíny si na doladenie atmosféry zvolíte tón farebného osvetlenia presne podľa vašej nálady. Každá farba ovplyvňuje našu psychiku a má výrazný vplyv na našu telesnú energiu. Napríklad žltá farba nás aktivuje, zelená harmonizuje, oranžová navodzuje pocit bezpečia a radosti, biela nabíja energiou, modrá upokojuje, fialová pomáha s nespavosťou a červená zbavuje depresie. Rozmiestnenie strešného osvetlenia (12 LED žiaroviek) navyše navodzuje luxusný efekt hviezdneho neba.


4 karbónové ohrievače Infrasauna Pandora

Distribúcia infračervených lúčov je pri karbónových ohrievačoch najrovnomernejšia a najefektívnejšia. Sú tvorené tenkými karbónovými pásmi. Majú životnosť až 12 000 prevádzkových hodín a pri bežnej prevádzke (saunovanie 3x týždenne 45 minút) teda vydržia až 90 rokov. Podlahový ohrievač príjemne ohrieva chodidlá. Je umiestnený pod dreveným krytom a neruší tak čistý dizajn celku.


4 keramické red-light ohrievačeInfrasauna Pandora

Vďaka technológii red-light dosiahnu požadovanú vnútornú teplotu kabíny najrýchlejšie zo všetkých typov infra ohrievačov. Sú tvorené trubicami z kremičitého skla, ktoré okrem intenzívneho sálavého tepla vyžarujú aj svetlo, ktoré umocňuje všetky blahodarne terapeutické účinky. Životnosť pri bežnom používaní je okolo 60 rokov (teda asi 8 000 prevádzkových hodín).


Dômyselné vnútorné ovládanie

Model Pandora ponúka možnosť nezávislého ovládania jednotlivých okruhov ohrievačov. Tepelné žiarenie teda prichádza zo všetkých smerov v presne takej miere, aká je Vám príjemná!

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (3)

5,0
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Peter 24. 8. 2021
Proste spokojmý
Miroslava 23. 1. 2019
Celková spokojnosť s produktom. Spĺňa všetky očakávania. Príjemne tvarované sedadlo aj opierka. Skvelý zvuk reproduktorov. Krásne vnútorné osvetlenie. Príjemná vôňa cédrového dreva. Cena je síce najvyššia z ďalších ponúkaných druhov infrasaun, ale bezkonkurenčne uspokojí aj náročného zákazníka. Vrelo odporúčam Pandoru. Je to TOP.
  • Infrasauna je vynikajuca.
  • Navod na montaz by mal byt podrobnejsie spracovany. Nikde nie je uvedene ako zlozit rohove ziarice. Resp. ze je potrebne ich rozmontovat a vlozit tam trubice, a spat ich zmontovat.
Pavol 1. 11. 2018
Sme zatiaľ spokojný ale je to krátka doba na hodnotenie.
  • Nemusíme nikam cestovať.
  • Na strane závesov dverí chýba tesnenie po dokúpení a montáži teplota stúpa rýchlejšie.Výrobca by to mal riešiť

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.