Oblečenie Patriot: pohodlie bez kompromisov!

Oblečenie Patriot: pohodlie bez kompromisov!
Moderné, voľno časové oblečenie poskytuje maximálnu ochranu pred počasím a pritom je pohodlné ako druhá koža. V oblečení PATRIOT sa bude cítiť v pohode nie len domáci či záhradný kutil, ale proste každý. Keď  sa k tomu ešte pridá moderný a pekný dizajn, nie je čo riešiť.

Oblečenie PATRIOT bolo navrhnuté v spolupráci s dánskym dizajnérom oblečenia. Vysokú funkčnosť a odolnosť zaisťujú rôzne tipy kvalitných látok.
 
Pohľad do sekcie samoobslužného predaja.
Perfektne hodiace sa, ľahko elastické tričko PATRIOT je vyrobené zo zmesi 95% bavlna, 5% elastan a džersej. Priedušný materiál v podpazuší bráni poteniu.

Vysoko pohodlné nohavice s opaskom (65% polyester, 35% bavlna) majú pohodlnú gumu v páse a univerzálnu dĺžku nohavíc, kde je možné nohavice jednoducho predĺžiť či skrátiť zažehlením lemu. Spevnená tkanina Cordura chráni kolená. Oceníte tiež praktické vrecká na ručné náradie alebo na smart phone alebo vrecko na kolene.
 
Pohľad do sekcie samoobslužného predaja.
Zateplená vesta je vyrobená z jemne kefovanej  a silikónom vymývanej zmesovej látky vysokej gramáže (65% polyester, 35% bavlna). Ide o extrémne príjemný materiál, ktorý nehryzie. Vesta zaujme perfektne sa hodiacim  strihom s ľahko predĺženým chrbtom a radou praktických  vreciek. Vďaka černej farbe vesty a designovým prvkom sa stane obľúbenou súčasťou vášho voľno časového šatníka.

Ľahká a hrejivá flisová mikina zo stopercentného polyesteru (low cut micro fleece) s gramážou 300 gsm má praktické vrecká a decentné detaily PATRIOT.
Outdoorová hybridná bunda zo stopercentného polyesteru je ľahká, priedušná a hrejivá zároveň. Rukáv je vyrobený z jedného kusa látky, takže nehrozí, že sa Vám pri zdvihnutí rúk bude bunda vyhrnovať. Nechýbajú samozrejme ani praktické vrecká.


Muži pracujúci s ťažkými nástrojmi alebo strojmi potom ocenia kvalitné pracovné rukavice so suchým zipsom na zápästí.

Všetko oblečenie tejto rady je vybavené kvalitným zipsami YKK a dizajnovými prvkami s logom PATRIOT. Staňte sa PATRIOTOM v dielni, v záhrade aj v prírode!

Viac na www.mountfield.sk