Záhradné príslušenstvo – všestranný relax na záhrade

Pre všestranný relax na záhrade využívame okrem nábytkových prvkov aj doplnky. Dobre zvolený slnečník dokáže poskytovať po celý deň ochranu pred slnečným žiarením aj miernymi prehánkami. Príjemné posedenie rozhýbe záhradná hojdačka a nie len deti poteší dynamická zábava na trampolíne, ktorá okrem pretiahnutia tela navyše rozvíja ich obratnosť a koordináciu pohybov.  

Slnečníky

Akú ochranu poskytuje strieška?

Tkanina slnečníkov v našej ponuke chráni pred slnečnými lúčmi s absorpciou žiarenia až UV 50+ (modely Montreal a Crystal) aj pred nečakanou prehánkou. Sú vodeodpudivé, ale nie nepremokavé. Luxusné modely ponúkajú tieň pod strieškou s obdivuhodným priemerom 375 cm (Crystal) a 350 cm (Montreal). Strecha slnečníka Crystal je zo špičkovej španielskej tkaniny Olefin s francúzskymi švami. Tá sa netrhá, nebledne a rýchlo schnie.
slunečník

Ako sa manipuluje so slnečníkom?

Všetky modely slnečníkov v našej ponuke sú výškovo nastaviteľné. Ich roztiahnutie a zloženie je riešené kľukou alebo systémom push-up. Všetky modely vrátane tých s bočnou nohou je možné otáčať 360 ° okolo svojej osi. U 3 modelov je možné naklápať striešku a prispôsobiť ju tak uhlu dopadu slnečných lúčov. Konštrukcie všetkých modelov sú osadené do Záhradné hojdačkypodstavca, ktorý je predajný samostatne. Konštrukciu detského slnečníka je možné osadiť hrotom priamo do terénu.    

Hojdačky

Je konštrukcia spoľahlivá? Aké má parametre?

Trojmiestna hojdačka Rio aj jednomiestna Serenity majú konštrukciu vyrobenú z vysoko odolnej ušľachtilej ocele. Ich celkovú stabilitu navyše podporujú veľmi kvalitné spoje. Zavesenie na robustných pružinách zabezpečuje plynulý pohyb pri hojdaní aj pri maximálnom zaťažení. Nosnosť 220 kg (Rio) / 120 kg (Serenity). Šírka sedacej plochy modelov Rio je 150 cm a výška operadla 60 cm.
houpačka

Ako sú riešené textilné časti hojdačky?

Strieška na ochranu pred slnečnými lúčmi aj pohodlné polstre (u modelu Rio majú výšku 8 cm) sú súčasťou balenia. Hojdačku Rio ponúkame v dvoch farebných prevedeniach textilných častí (antracit / hnedá káva). Polstrovanie je impregnované - vodeodpudivé, ale nie nepremokavé. Pred dažďom alebo hroziacim znečistením je polstrovanie z konštrukcie možné zložiť. V rámci predaja náhradných dielov môžete polstrovanie dokúpiť aj samostatne.

Trampolíny

Ako je vyriešená bezpečnosť výrobku?

Vnútorná ochranná sieť má dômyselné riešenie. Má hustý výplet, vysokú pevnosť aj odolnosť a zips je lomený do tvaru „L“. Sieť je ukotvená priamo okolo skákacej plochy, deti sú teda pri skákaní bezpečne oddelené od priestoru s pružinami. Tie sú i tak vybavené ešte ochranným golierom z odolného PVC pre bezpečnosť osôb pohybujúcich sa tiež v tesnom okolí. Trampolíny majú zdvojenú konštrukciu rámu a zosilnenú hornú obruč. Nohy sú pre ešte väčšiu stabilitu po dvojiciach prepojené. Pridajte sa spokojne k deťom, nosnosť trampolíny je 150 kg. Certifikované podľa normy EN-71 pre bezpečnosť hračiek. Napriek tomu nezabúdajte na zodpovedný dohľad počas zábavy detí na trampolíne.
trampolína

Ako inštalovať a kam umiestniť trampolínu?

Trampolínu zakúpite rozloženú, ale podľa návodu ju 2 osoby zložia jednoducho. Hmotnosť balenia je 55 kg (Ø 3,05 m) alebo 63,5 kg (Ø 3,66 m). Odrazová plocha má UV ochranu a nerozpaľuje sa teda v lete ani na priamom slnku. Na zimu ju odporúčame zložiť a uskladniť.  
  Slnečníky Záhradné hojdačky Trampolíny
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať