Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Vírivka Wellis Everest šedá/canyon

Kód: 3VAN0192
0
0
0
Miesta - sedenie
3
Miesta - ležanie
2
Rozmery [cm]
236 x 236 x 95
Viacej
29 450,00 €
14 700,00 €
-50 %
Predaj len V PREDAJNIACH
Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

Technické parametre
Rozmery [cm] 236 x 236 x 95
Počet trysiek 88
Miesta - sedenie 3
Ovládací panel Dotykový (možnost ovládat přes WiFi)
Výkon čerpadla 2x 3 HP (2x 2,2 kW) + 2x 2 HP (2x 1,5 kW)
Typ čerpadla 2rýchlostné + 1rýchlostné
Možnosť voliť intenzitu masáže Áno
Ohrievač [kW] 3
Cirkulačné čerpadlo Áno
LED osvetlenie 12 x LED, veľké centrálne svetlo , osvetlené nárožie
Aroma terapia Áno
Pripojenie Do svorkovnice (400V)
Audio systém Aquatic 4.1. (4 výsuvné reproduktory a subwoofer)
Termo kryt Voliteľná výbava
Objem vody [l] 1 560
Hmotnosť [kg] 420
Dezinfekcia vody UV lampou Áno
Záruka 2 roky
Katalógové číslo 3VAN0192
3VAN0192
Celé parametre

Vírivá vaňa z najvyššej rady našej ponuky má kvalitnú škrupinu s piatimi ergonomickými pozíciami. Je vyrobená v EÚ z tých najlepších materiálov, osadená do WPS plastového rámu vybaveného dizajnovým drevoplastovým opláštením. Okrem klasickej relaxujúcu hydromasáže ponúka aj LED osvetlenie s voliteľným farebným tónom presne podľa Vašej nálady vrátane dvoch osvetlených fontánok, vodopád, audiosystém s výsuvnými reproduktormi a subwooferom, aróma terapiou aj kyslíkovou terapiou.

Výkonné čerpadlá a špičkové technológie s riadiacou jednotkou Gecko (Kanada) máte pod palcom vďaka komfortnému dotykovému ovládaciemu panelu alebo možnosťou ovládania mobilnou aplikáciou cez wi-fi pripojenie. Spoľahlivá dezinfekcia vody UV-C lampou odstráni až 100 % baktérií, ušetrí až 80 % chémie a znižuje vôňu po chémii upravenej vody na minimum. Samostatné cirkulačné čerpadlo spolu so silnou izolačnou vrstvou znižujú spotrebu elektrickej energie. Prevádzkové náklady šetrí aj kvalitný celoročný ochranný termokryt so zvýšenou UV ochranou, ktorý je súčasťou výbavy. 6 farebných variant škrupiny: strieborný mramor, toskánske slnko, biela perla, mesačný svit, polnočný kaňon alebo búrkový mrak.

Vírivky Everest nájdete vystavené na vybraných predajniach

Búrkový mrak / čierna bila.jpg Dunajská Streda


Dokonalá symfónia

Pripojte mobilné zariadenie cez Bluetooth a počas neodolateľného uvoľnenia celého tela sa ponoríte aj do tónov svojej obľúbenej hudby. Kryštalicky čistý zvuk soundtracku Vášho relaxu zaistí AquaSoul Pro sound systém s výsuvnými reproduktormi a subwooferom.


Načerpať do tela energiu vulkánu

Ako jediný model v ponuke je Everest vybavený dýzou MAGMAJET so sopečným efektom. Nechajte telom prestúpiť tú energiu a vyplaviť s ňou posledné zvyšky stresu a napätia svalov aj mysle.


Zdravie a krása v harmónii

Nechajte sa rozmaznávať! Kyslíková terapia prečistí kožu, mikrobublinky z nej odstránia nečistoty, hydratujú a revitalizujú ju. Kyslík navyše zlepšuje funkciu metabolizmu, detoxikuje a posilňuje kardiovaskulárny systém.


Špičkové materiály pre bezstarostný relax

Škrupina je vyrábaná z tých najlepších materiálov na trhu s využitím robotických technológií. Tvoria ju tri ekologicky neutrálne vrstvy so špeciálnym vystužením a izoláciou POLI-MAX ™. Vonkajšia vrstva akrylátu LUCITE ACRYLICS® má antibakteriálnu úpravu Microban. Vnútorná vrstva ABS POLYMER vykazuje extrémne izolačné vlastnosti, zvyšuje tuhosť škrupiny a tiež odolnosť proti nárazu. Na škrupinu preto poskytujeme záruku 7 rokov.


Ráčte si vybrať

Obloženie si môžete zvoliť v 3 farebných designoch: šedá, hnedá a čierna. Škrupinu ponúkame v 4 farebných variantoch: biela perla, striebristý mramor, toskánske slnko alebo polnočný kaňon.


Luxus a elegancia zo všetkých strán

Nestačí nám perfektný vzhľad škrupiny. Dbáme taj na eleganciu kabinetu. Mimoriadne kvalitné opláštenie je z vysoko trvanlivého drevoplastu (na výber v hnedej, čiernej alebo šedej a strieborno-šedej farbe). Má povrch s príjemnou textúrou a poteší aj na pohľad. Nárožie kabinetu je riešené futuristickými dizajnovými prvkami s osvetlením.

Zobraziť celý popis

Príslušenstvo

Hodnocenie zákazníkov (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu recenziu.

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.