Na základe vládneho rozhodnutia s platnosťou od 25. 11., ktoré povoľuje otvoriť obchody so záhradníckymi potrebami, sú pre Vás naše predajne otvorené. Sme pripravení Vás obslúžiť. Rovnako je aj v plnej prevádzke e-shop s možnosťou dodania výrobkov domov alebo k vyzdvihnutiu v ktorejkoľvek predajni. Otvorené sú aj naše SERVISNÉ STREDISKÁ.
Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Vírivka Wellis Manhattan

Kód: 3VAN0056
0
0
0
Miesta - sedenie
0
Miesta - ležanie
2
Rozmery [cm]
201x153x85
Viacej
13 090,00 €
Chcete nakupovat výhodněji za Vernostné ceny?
Přihlaste se nebo se registrujte.
5 990,00 € a 0 bodov Klubové ceny
Technické parametre
Rozmery [cm] 201x153x85
Počet trysiek 28
Miesta - sedenie 0
Ovládací panel Dotykový (možnosť ovládať cez WiFi)
Výkon čerpadla 1x3 HP (1x 2,2 kW)
Možnosť voliť intenzitu masáže Nie
Ohrievač [kW] 3
Cirkulačné čerpadlo Áno
LED osvetlenie 10 x LED
Aroma terapia Áno
Pripojenie Do svorkovnice (400V)
Audio systém Aquatic 2.1. (2 reproduktory a subwoofer)
Termo kryt Áno
Objem vody [l] 510
Hmotnosť [kg] 280
Dezinfekcia vody UV lampou Áno
Záruka 2 roky
Katalógové číslo 3VAN0056
3VAN0056
Celé parametre

Vírivá vaňa s kvalitnou škrupinou poskytuje dve ergonomické pozície. Je vyrobená v EÚ z tých najlepších materiálov, osadená do WPS plastového rámu vybaveného dizajnovým drevoplastovým opláštením. Farebné varianty škrupiny: striebristý mramor, toskánske slnko, biela perla. Špičkové technológie s riadiacou jednotkou Gecko (Kanada) máte pod palcom vďaka komfortnému dotykovému ovládaciemu panelu alebo možnosťou ovládania mobilnou aplikáciou cez wi-fi pripojenie.

Okrem relaxujúcej hydromasáže ponúka aj LED osvetlenie s voliteľným farebným tónom presne podľa Vašej nálady vrátane troch osvetlených fontánok alebo aj zabudovaný audiosystém so subwooferom. Samotné cirkulačné čerpadlo spolu so silnou izolačnou vrstvou znižujú spotrebu elektrickej energie. Prevádzkové náklady šetrí aj kvalitný celoročný ochranný termokryt so zvýšenou UV ochranou, ktorý je súčasťou výbavy.

Vírivky Manhattan nájdete vystavené na predajniach

Biela perla bila.jpg nie je vystavená
Striebristý mramor stribrna-1.jpg nie je vystavená
Toskánské slnko stribrna-1.jpg Bratislava-Lamač, Trenčín, Michalovce


Komfortné a jednoduché ovládanie

Ovládanie všetkých funkcií vírivky pre dokonalý relax máte kedykoľvek počas kúpeľa na dosah a doslova pod palcom. Jednoduché menu si ľahko osvojíte a užívateľský komfort dotykového panela Vás potom ani na okamih nevyruší zo sveta uvoľnenia.


Uvoľnenie všetkými zmyslami

Nie len dýzy masírujú každý centimeter Vášho tela, dobre zvolená hudba zo zabudovaného audiosystému a atmosfére prispôsobená farba osvetlenia! Pobyt vo vírivke dostane ešte ďalší rozmer vďaka aróma terapii. Stačí stisnúť tlačidlo a vzduchom sa šíri niektorá z obľúbených esenciálnych vôní.


Špičkové materiály pre bezstarostný relax

Škrupina je vyrábaná z tých najlepších materiálov na trhu s využitím robotických technológií. Tvoria ju tri ekologicky neutrálne vrstvy so špeciálnym vystužením a izoláciou POLI-MAX ™. Vonkajšia vrstva akrylátu LUCITE ACRYLICS® má antibakteriálnu úpravu Microban. Vnútorná vrstva ABS POLYMER vykazuje extrémne izolačné vlastnosti, zvyšuje tuhosť škrupiny a tiež odolnosť proti nárazu. Na škrupinu preto poskytujeme záruku 7 rokov.


Technológia tretieho tisícročia

Dezinfekcia vody pomocou UV-C lampy odstráni až 100 % baktérií, a patrí tak k najspoľahlivejším metódam údržby vody. Navyše ušetrí až 80 % chémie a znižuje tak na minimum aj chemickú vôňu upravenej vody.


Elegantná zo všetkých uhlov

Nestačí nám perfektný vzhľad škrupiny. Dbáme aj na dizajn kabinetu. Mimoriadne kvalitné opláštenie je z vysoko trvanlivého drevoplastu v elegantnej strieborno-šedej farbe. Má povrch s príjemnou textúrou a poteší aj na pohľad.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu recenziu.

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.
Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií