Kosačky

Kosačky na trávu od Mountfieldu? Pretože neustále testujeme nové modely a zúčastňujeme sa na vývoji moderných kosačiek, nájdete v našom sortimente len dôkladne preverené stroje, ktoré svojimi vlastnosťami a výbavou spĺňajú najvyššie štandardy špičkovej záhradnej techniky.

Trávne kosačky sú klasickým pomocníkom pre údržbu trávnikov, avšak aj u nich sa prejavujú súčasné trendy, ktorými sú dôraz na pohodlie obsluhy, jednoduchá ovládateľnosť stroja a modrený dizajn. V našom sortimente majú široké zastúpenie kosačky s pojazdom aj s možnosťou mulčovania, obsluha pri mnohých typoch ocení rad chytrých funkcií a detailov, medzi ktoré patria napríklad ergonomické spínače, centrálne nastavenie výšky kosenia, nastavenie sklonu a výšky držadla, či kolesá uložené na guličkových ložiskách.

Každá motorová kosačka od Mountfieldu je osadená pohonnou jednotkou z produkcie popredných svetových výrobcov Briggs & Stratton, GGP a Honda a taktiež sa veľmi ľahko štartuje. Naše modely sa vyznačujú kvalitným kosením aj prerasteného či vysokého porastu. Dostatočne široký, odhadzovací tunel zaručuje, že medzi ich silné stránky patrí tiež dokonalý zber.

Máte malú predzáhradku, priestrannejšiu záhradu, alebo napríklad lúku s vysokou trávou? V Mountfielde si celkom iste vyberiete benzínové alebo elektrické kosačky na trávu, ktoré budú presne zodpovedať vašim potrebám.


Vybrať si môžete z nasledujúcich produktov:
Robotické kosačky
Rotačné kosačkyRotačné kosačky Vretenové kosačkyVretenové kosačky Strunové kosačkyStrunové kosačky
Bubnové kosačkyBubnové kosačky Mulčovače a cepovače
Mulčovače
Príslušenstvo
Príslušenstvo