Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Vonná esencia, 50 ml do sauny - med

1 hodnotenie
Kód: 3SAZ0073
4
1
1
18,00 €
9,15 €
-49 %

Odporúča

100%
zákazníkov
5 hviezdičiek
0 %
4 hviezdičky
100 %
3 hviezdičky
0 %
2 hviezdičky
0 %
1 hviezdička
0 %
Technické parametre
Objem [ml] 50
Záruka Z0s
Katalógové číslo 3SAZ0073
3SAZ0073
Celé parametre

Éterické oleje v koreňoch, semenách, listoch, či lodyhách a kvetoch obsahuje každá rastlina. Aromaterapia užíva éterické oleje vybraných rastlín, aby posilňovala rovnováhu a harmóniu organizmu po fyzickej i psychickej stránke. Blahodarný účinok týchto olejov je dôsledkom ich pôsobenia na hormóny a fungovanie ľudského tela.

Naše 4 klasická arómy tvoria základ pre vzrušujúce aromatické zážitky. Môžete svoje obľúbené vône používať samostatne, alebo ich kombinovať a vytvoriť oveľa viac vonných variácií pre maximálny zážitok v infrakabíne. Náš koncept je pozvánka do sauny plnej vonných zážitkov, ktoré môžete postupne preskúmavať a naplno si užívať. Zažijete veľa kombinácií a intenzít vôní a získate veľmi jednoducho širokú škálu osviežujúcich, uvoľňujúcich či upokojujúcich zážitkov.


Odporúčané dávkovanie:
Ako samostatnú vôňu 3 - 4 stlačeniami pipety do misky s cca 100 ml vody uložené v priestore kabíny. Ako zosilňovač k základnej vôni 1 stlačenie pipety k jednému až dvom stlačeniam pipety základné vône. U sáun fínskych je možné roztokom priamo polievať aj kamene. Dávkovanie je potom 3 - 5 ml na 1 liter vody. (v nezriedený forme nesmie byť na kamene aplikovaná)


Med - teplý a zamatový.
Teplá, sladká a ťažká je vôňa čerstvého, silného medu. Je zamatovo jemná, pre náš čuch lichotivá, celé naše telo zahalí do pocitu tepla. Náznak vanilky prepožičiava vôňu jednoduchosť a zmyselnosť. Medová aróma môže byť použité pre teplý, zmyselný nálev alebo ako prehrievajúcou, sladký a ťažký zosilňovač k základným vôňam.

Informácie o type nebezpečnosti podľa Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:
Pozor - Horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (1)

4,0
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Henrieta 17. 2. 2016
veľmi príjemná vôňa

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.