Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Azuro BIO-L, 3 l

30 hodnotenie
Kód: 3BCH2011
4.3
30
30
45,10 €
26,10 €
KS
Technické parametre
Typ tekutý roztok
Doba použiteľnosti 2 roky od dátumu výroby (uvedené na obale)
Objem [l] 3
Záruka Z0s
Katalógové číslo 3BCH2011
3BCH2011
Celé parametre

Bezchlórový prípravok veľmi účinne dezinfikuje vodu a zamedzuje množenie baktérií a rias vo všetkých typoch bazénov. Prípravok sa používa v kombinácii s prípravkom Azuro OXI tablety.

Návod na použitie:
Pred aplikáciou prípravku upravte hodnotu pH na rozmedzie 7,0-7,4. Aby bol účinok prípravku správny, je potrebné pred prvým ošetrením po napustení vody použiť prípravok Azuro OXI tablety, ktorý vodu zbaví zvyšného chlóru a zoxiduje prípadne prítomné nečistoty. Po počiatočnej aplikácii prípravku Azuro BIO-L sa účinky prejavia do 2 dní.

Dávkovanie:
Počiatočná dávka: 1l / 10 m3 vody v bazéne.
Udržiavacia dávka: 0,5 l / 10 m3 vody v bazéne 1x týždenne.

Poznámka: Výše uvedené informace majú iba informatívny charakter. Pred aplikáciou si dôkladne prečítajte návod k použitiu!!! Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Informácie o type nebezpečnosti podľa Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Obsahuje polyhexamethylen guanidinhydrochlorid. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Objlem 3l

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (30)

4,3
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Peter 21. 8. 2021
O.k
  • Vyzera, ze funguje
  • Male a drahe balenie
Rudolf 19. 8. 2021
Spokojnost..
  • O.k.
  • Nie
Peter 28. 7. 2021
Absolutne nefukncny a predrazeny vbyrobok.
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (1)

henrich

Dobrý deň

5 rokov použivam v bazene chlorove osetrenie vody...pred mesiacom som presiel na BIO-L ale nie som spokojný chcem opat prejst na chlor....co mam urobit? dat do tejto vody kde je BIO-L ..chlor šok ?? BIO-L som tam daval naposledy vcera...

Béda Trávníček

Dobrý den,

BIO-L sám o sobě není náhradou chlorové chemie. BIO-L je podpůrný prostředek proti řasám, který se používá společně s kyslíkovými přípravky OXI, které jsou lidově známé jako "bezchlorová" dezinfekce. Ta je šetrnější pro např. dětské bazénky nebo vířivky, ale rychleji vyprchává a její spotřeba je tak vyšší než u chlorových přípravků.

Pokud jste do vody mezitím nepoužil žádný kyslíkový přípravek OXI, můžete se vrátit k chlorové dezinfekci ihned. Jinak by spolu tyto systémy zreagovaly a uvolnil by se plynný kyslík a plynný chlor.

Pro nejpohodlnější péči o vodu zkuste vícefunkční tablety Chlor Trio nebo kombinaci tablet Chlor T a přípravku ALG proti vzniku řas (což je ekvivalent BIO-L). Tablety se umisťují do plováku, kde se postupně rozpouští.

Váš Mountfield

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.