Elegantný a kvalitný záhradný nábytok? Teraz so zľavou 30%!

ELEGANTNÝ A KVALITNÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK? TERAZ SO ZĽAVOU 30%!

Elegantný a kvalitný záhradný nábytok? Teraz so zľavou 30%!
Slnečné lúče, vtáčí spev, vôňa kvetov a čerstvý vzduch. Začína obdobie, na ktoré sa každoročne tešíme a vďaka ktorému väčšinu voľného času môžeme tráviť v záhradnom kráľovstve. Záhrade je miestom na odpočinok a zábavu s priateľmi, hľadáme v nej aj novú energiu a inšpiráciu. Pokiaľ si záhradu alebo terasu na taký účel dobre prispôsobíme, stane sa ideálnym miestom na trávenie tak jarných, ako aj letných dní aj nocí. Ako ju teda využiť naplno?

Potrebovať budete zostavu nábytku s jedálenským stolom, kreslami, ležadlami a lavicami, ktorá sa stane na každej terase alebo záhrade stredobodom diania. A počítať pri jej výbere musíte aj s poriadnou rodinnou oslavou alebo rozbehnutou párty s priateľmi. Zodpovedajúcou veľkosťou aj zvoleným dizajnom by mala harmonicky zapadnúť do okolia. Dobre zvolený nábytok si môžete bezstarostne užívať aj niekoľko rokov. Pri výbere sa teda sústreďte nie len na nadčasovosť a eleganciu prevedenia, ale predovšetkým na vlastnosti materiálu a kvalitu jeho spracovania. A teraz máte aj skvelú príležitosť ušetriť! Všetok záhradný nábytok zaobstaráte v dňoch 1. 5. – 13. 5. so zľavou 50 %! A rovnako tak aj slnečníky alebo hojdačky.

Aké materiály sú u nás najobľúbenejšie a prečo? Podľa našich dlhoročných skúseností je priazeň tuzemských zákazníkov rovnomerne rozložená medzi robustný nábytok z tropických driev, teda z teaku a eukalyptu a nábytok vyrobený z ľahkého ratanu, hliníka a ťahokovu. Každý z týchto materiálov má samozrejme množstvo svojich predností a tak si záujemcovia môžu zvoliť presne taký, ktorý najlepšie vyhovuje ich potrebám aj vkuse.Tropický eukalyptus má veľmi tvrdé, odolné a pritom ľahké drevo, ktoré bez problémov odoláva poveternostným vplyvom vrátane kyslých dažďov v mestách. Vyniká farebnou stálosťou a medovým zafarbením s nádychom do červena. Teak je výnimočne pevným, trvanlivým a odolným materiálom, ktorý skvelo zvláda celoročné vystavenie vonkajším podmienkam. S prehľadom odoláva striedaniu teplôt a vlhku, slnečnému žiareniu, škodcom aj kyslým dažďom. Ošetrovať ho môžete vhodným olejom pre daný typ dreva.

Pokiaľ máte radšej moderný a čistý dizajn, možno Vám budú viac vyhovovať jednoduchšie línie nábytku zo zliatiny hliníka a medi. Isto oceníte spojenie ich stability a pevnosti s až prekvapivo nízkou hmotnosťou konštrukcie. Čistenie zvládnete handričkou a vlažnou vodou. Obľúbeným materiálom je aj dekoratívny ťahokov. Nábytok z ťahokovu je vďaka špeciálnej povrchovej úprave celoročne odolný voči poveternostným podmienkam aj slnečnému žiareniu, jeho povrch nebledne a je viac menej bezúdržbový.Zatiaľ čo sme hovorili predovšetkým o záhradách a terasách, je dobré poznamenať, že výrobcovia nábytku myslia na plnohodnotný nábytok aj pre menšie priestory, akými sú balkóny mestských bytov a priedomí chát a chalúp. S dobrou balkónovou zostavou (obvykle dve kreslá a stôl) môžete zažívať zábavu, relax aj romantiku vo veľkom štýle aj na doslova pár metroch štvorcových. 

Mohlo by vás zaujímať

Záhradný nábytok

Tipy pre vás

Polohovacie kreslo ANGELA DELUXE, hliník
102,00 €
Hojdačka Rio - antracit
259,00 €
Polohovacie kreslo ORLANDO 74,55x56,5x104,8cm
77,00 €
Záhradné kreslo SAVOY Basic 75x55x93cm, kov
49,00 €
Záhradný stôl ORLANDO 150x82,7x74,7cm
141,00 €
Záhradný stôl TAVIO 160x90x74cm, ťahokov
228,00 €