Elegantný a kvalitný záhradný nábytok? Teraz so zľavou 30%!

ELEGANTNÝ A KVALITNÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK? TERAZ SO ZĽAVOU 30%!

Slnečné lúče, vtáčí spev, vôňa kvetov a čerstvý vzduch. Začína obdobie, na ktoré sa každoročne tešíme a vďaka ktorému väčšinu voľného času môžeme tráviť v záhradnom kráľovstve. Záhrade je miestom na odpočinok a zábavu s priateľmi, hľadáme v nej aj novú energiu a inšpiráciu. Pokiaľ si záhradu alebo terasu na taký účel dobre prispôsobíme, stane sa ideálnym miestom na trávenie tak jarných, ako aj letných dní aj nocí. Ako ju teda využiť naplno?
Elegantný a kvalitný záhradný nábytok? Teraz so zľavou 30%!
Potrebovať budete zostavu nábytku s jedálenským stolom, kreslami, ležadlami a lavicami, ktorá sa stane na každej terase alebo záhrade stredobodom diania. A počítať pri jej výbere musíte aj s poriadnou rodinnou oslavou alebo rozbehnutou párty s priateľmi. Zodpovedajúcou veľkosťou aj zvoleným dizajnom by mala harmonicky zapadnúť do okolia. Dobre zvolený nábytok si môžete bezstarostne užívať aj niekoľko rokov. Pri výbere sa teda sústreďte nie len na nadčasovosť a eleganciu prevedenia, ale predovšetkým na vlastnosti materiálu a kvalitu jeho spracovania. A teraz máte aj skvelú príležitosť ušetriť! Všetok záhradný nábytok zaobstaráte v dňoch 1. 5. – 13. 5. so zľavou 50 %! A rovnako tak aj slnečníky alebo hojdačky.

Aké materiály sú u nás najobľúbenejšie a prečo? Podľa našich dlhoročných skúseností je priazeň tuzemských zákazníkov rovnomerne rozložená medzi robustný nábytok z tropických driev, teda z teaku a eukalyptu a nábytok vyrobený z ľahkého ratanu, hliníka a ťahokovu. Každý z týchto materiálov má samozrejme množstvo svojich predností a tak si záujemcovia môžu zvoliť presne taký, ktorý najlepšie vyhovuje ich potrebám aj vkuse.Tropický eukalyptus má veľmi tvrdé, odolné a pritom ľahké drevo, ktoré bez problémov odoláva poveternostným vplyvom vrátane kyslých dažďov v mestách. Vyniká farebnou stálosťou a medovým zafarbením s nádychom do červena. Teak je výnimočne pevným, trvanlivým a odolným materiálom, ktorý skvelo zvláda celoročné vystavenie vonkajším podmienkam. S prehľadom odoláva striedaniu teplôt a vlhku, slnečnému žiareniu, škodcom aj kyslým dažďom. Ošetrovať ho môžete vhodným olejom pre daný typ dreva.

Pokiaľ máte radšej moderný a čistý dizajn, možno Vám budú viac vyhovovať jednoduchšie línie nábytku zo zliatiny hliníka a medi. Isto oceníte spojenie ich stability a pevnosti s až prekvapivo nízkou hmotnosťou konštrukcie. Čistenie zvládnete handričkou a vlažnou vodou. Obľúbeným materiálom je aj dekoratívny ťahokov. Nábytok z ťahokovu je vďaka špeciálnej povrchovej úprave celoročne odolný voči poveternostným podmienkam aj slnečnému žiareniu, jeho povrch nebledne a je viac menej bezúdržbový.Zatiaľ čo sme hovorili predovšetkým o záhradách a terasách, je dobré poznamenať, že výrobcovia nábytku myslia na plnohodnotný nábytok aj pre menšie priestory, akými sú balkóny mestských bytov a priedomí chát a chalúp. S dobrou balkónovou zostavou (obvykle dve kreslá a stôl) môžete zažívať zábavu, relax aj romantiku vo veľkom štýle aj na doslova pár metroch štvorcových. 

Mohlo by vás zaujímať

Záhradný nábytok

Tipy pre vás

Lehátko s vankúšom SUN 140x59x96cm, oceľ
96,00 € 57,00 €
Hojdačka Rio - antracit
396,00 € 265,00 €
Skladací stôl TAVIO 110x70x72cm, ťahokov
284,00 € 142,00 €
Záhradné kreslo SAVOY Basic 75x55x93cm, kov
92,00 € 55,00 €
Záhradný stôl TAVIO 160x90x74cm, ťahokov
420,00 € 236,00 €
Kreslo pevné Savoy Deluxe
100,00 € 63,00 €