Vírivka Wellis Venus, biela perla

Kód: 3VAN0053
0
0
0
Miesta - sedenie
5
Miesta - ležanie
1
Rozmery
215x215x86 cm
Viacej
Trvale nedostupný produkt
Je nám ľúto, ale predaj skončil.
Nižšie uvádzame náhrady za tento produkt.
K produktu môžete potrebovať
Príslušenstvo Návody
Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

Aktuálne náhrady pre Vírivka Wellis Venus, biela perla

Technické parametre
Rozmery [cm] 215x215x86
Počet trysiek 49
Miesta - sedenie 5
Ovládací panel analogový
Výkon čerpadla 1x 2 HP (1x 1,5 kW) + 1x 2 HP (1x 1,5 kW)
Typ čerpadla 2rýchlostné
Možnosť voliť intenzitu masáže Áno
Ohrievač [kW] 3
Cirkulačné čerpadlo Nie
Ozongenerator Áno
LED osvetlenie 18 x LED
Aroma terapia Nie
Pripojenie Do svorkovnice (230V)
Audio systém Aquatic 2.0 (2x reproduktor)
Termo kryt Áno
Objem vody [l] 1 450
Hmotnosť [kg] 330
Záruka 2 roky
Katalógové číslo 3VAN0053
3VAN0053
Celé parametre

Vírivá vaňa s kvalitnou škrupinou v troch variantoch farebného prevedenia poskytuje šesť ergonomických pozícií. Je vyrobená z tých najlepších materiálov, vybavená najmodernejšími technológiami a osadená do dreveného rámu vybaveného elegantným drevoplastovým opláštením.

Vďaka špičkovej riadiacej jednotke poprednej kanadskej spoločnosti Gecko a intuitívnemu tlačidlovému ovládaciemu panelu máte počas kúpeľa jednoduché ovládanie dýz, teploty vody alebo osvetlenie, blízko pri ruke a doslova pod palcom.

Okrem relaxujúcej hydromasáže ponúka aj LED osvetlenie s voliteľným farebným tónom presne podľa Vašej nálady (chromoterapia), vrátane osvetlených fontánok alebo zabudovaného audiosystému. Vodu dezinfikuje ozónový generátor (znižuje spotrebu chémie až o 60 %). Farebné varianty škrupiny: striebristý mramor, toskánske slnko, biela perla. Vyrobená je v EÚ.

Varianta vířivky Venus:
Vystavena v prodejnách:
bila.jpgBiela perla
 
 
nie je vystavená
stribrna-1.jpgStriebristý mramor
 
 
toskan.jpgToskánské slnko
 
 
 

Pohodlie pre každého

Ergonomicky navrhnutá pozícia MYSEAT na ležanie ponúka uvoľňujúci zážitok pre mužov aj ženy všetkých veľkostí postavy aj rôznej telesnej konštitúcie. Dokonalú hydromasáž si tak okrem Vás môže v pohodlnej polohe a s rovnakou intenzitou užiť aj ktokoľvek z ďalšej rodiny alebo priateľov.


Príjemné počúvanie!

Atmosféru relaxu doladí k dokonalosti ideálne zvolený hudobný doprovod. Máte preň pripravený zabudovaný audiosystém Mymusic 2.0. Jeho špeciálne vode aj chémii odolné reproduktory už čakajú na signál z pripojeného mobilného zariadenia. Bude to romantika alebo poriadna jazda?


Špičkové materiály pre bezstarostný relax

Škrupina je vyrábaná z tých najlepších materiálov na trhu s využitím robotických technológií. Tvoria ju tri ekologicky neutrálne vrstvy so špeciálnym vystužením a izoláciou POLI-MAX ™. Vonkajšia vrstva akrylátu LUCITE ACRYLICS® má antibakteriálnu úpravu Microban. Vnútorná vrstva ABS POLYMER vykazuje extrémne izolačné vlastnosti, zvyšuje tuhosť škrupiny a tiež odolnosť proti nárazu. Na škrupinu preto poskytujeme záruku 7 rokov.


Elegantná zo všetkých uhlov

Nestačí nám perfektný vzhľad škrupiny. Dbáme aj na dizajn kabinetu. Mimoriadne kvalitné opláštenie je z vysoko trvanlivého drevoplastu v elegantnej strieborno-šedej farbe. Má povrch s príjemnou textúrou a poteší aj na pohľad.


A ešte niečo navyše!

Vo výbave vírivej vane je aj kvalitný termokryt. Ten chráni dokonalo nie len vodu, ale aj telo vírivky. Je maximálne odolný proti rozmarom letného aj zimného počasia. Je potiahnutý kvalitnou imitáciou kože a vyznačuje sa zvýšenou UV ochranou. Udržuje prevádzkové náklady vírivky na minimálnej hodnote a k tomu všetkému ešte aj dobre vyzerá.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu recenziu.

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.