Azuro Mini BIO, 1 l

21 hodnotenie
Kód: 3BCH3041
4.6
21
21
10,00 €
7,20 €
KS

Odporúča

95%
zákazníkov
5 hviezdičiek
67 %
4 hviezdičky
29 %
3 hviezdičky
5 %
2 hviezdičky
0 %
1 hviezdička
0 %
Technické parametre
Typ tekutý roztok
Doba použiteľnosti 2 roky od dátumu výroby (uvedené na obale)
Objem [l] 1
Použitie řasy
Záruka Z0s
Katalógové číslo 3BCH3041
3BCH3041
Celé parametre

Azuro Mini BIO - prípravok pre podporu správnej funkcie prípravku Azuro OXI tablety Mini.

Prípravok pomáha odstraňovať organické znečistenie z vody a zabrániť tak množeniu baktérií a rias vo všetkých typoch bazénov (napr. aj v malých detských bazénoch a nádržiach bez filtračného zariadenia). Prípravok je biologicky odbúrateľný a neagresívny ku všetkým typom povrchov bazénov.

Prípravok účinkuje nejlepšie pri samostatnom vlievaní do skimmera pri zapnutej filtrácii. Pri malých bazénoch bez filtrácie je nutné prípravok dôkladne premiešať v celom objeme bazénovej vody. Po prvotnej aplikácii sa účinky prejavia za 2 až 3 dni. V prípade, že problémy pretrvávajú, je potrebné vykonať opätovnú aplikáciu v rovnakom rozsahu.

Dávkovanie:
Počiatočná dávka (začiatok sezóny): 45 ml prípravku na 1 m3 (1 000 l)vody.
Udržovacia dávka (1 x týždenne): 30 ml prípravku na 1 m3 (1 000 l) vody.
V kombinácii s prípravkom Azuro OXI tablety Mini: 30 ml prípravku Mini BIO a 20g prípravku OXI tablety Mini (1 tabletka) na 1 m3 vody.

Poznámka: Hore uvedené informácie majú len informatívny charakter. Pred aplikáciou si dôkladne prečítajte návod na použitie!!! Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku.
Informácie o type nebezpečnosti podľa Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: NEBEZPEČENSTVO - Horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí.


Objem 1l

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (21)

4,6
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Gabriel 9. 7. 2021
  • dobre spolupracuje s tabletami
Marcela 17. 8. 2020
Krásna čistá voda a bez zápachu z chlóru.
Roman 12. 8. 2020
slúži svojmu účelu
  • ľahká obsluha
  • žiadne
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (1)

Dárius

Dobrý deň.
Dovoľte mi informovať sa, či je možné používať Azuro Mini BIO v spojení s Azuro OXI tablety Mini aj v akrylátových vírivkách. Možno Azuro Mini BIO aplikovať hneď po rozpustení tablety Azuro OXI mini, alebo treba počkať určitú dobu?
Prípadne, aký je rozdiel medzi týmito výrobkami a výrobkami Azuro Wellness & Spa Aktivátor OXI v spojení s Azuro Wellness & Spa OXI tablety?
Ďakujem za odpoveď.

Béda Trávníček
Dobrý den, Ano kombinaci Azuro Mini BIO a Azuro OXI tablety Mini lze použít také ve vířivkách. Dávkovat je lze ihned po rozpuštění tablet. Řada Wellnes má jinou koncentraci a složení, které je vhodnější pro použití ve vířivkách. Váš Mountfield
Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.