Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Chemie Azuro OXI šok 0,6kg

Kód: 3BCH2020
0
0
0
Novinka
22,80 €
12,50 €
-45 %
Technické parametre
Hmotnosť [kg] 0,6
Typ granulát
Doba použiteľnosti 2 roky od dátumu výroby (uvedené na obale)
Záruka Z0s
Katalógové číslo 3BCH2020
3BCH2020
Celé parametre

Prípravok sa používa pre komplexné priebežné ošetrovanie vody v kombinácii s prípravkom Azuro Aktivátor OXI. Pri rozpustení prípravku vo vode sa uvoľňuje účinná zložka, ktorá oxiduje nečistoty prítomné vo vode. Pre správnu funkciu používajte pravidelne podľa návodu spolu s pravidelným ošetrením vody pomocou prípravku Azuro Aktivátor OXI.

Návod na použitie:
Pred prvým použitím prípravku upravte hodnotu pH na 7,0–7,4. Pri prvom ošetrení vody a ako šokové opatrenie cca. každé 2 týždne dávkujte 20–40 g/1 m3 vody. Počas prevádzky vírivej vane pridávajte ďalšie množstvo prípravku podľa potreby. Všeobecne platí, že pre dosiahnutie krištáľovo čistej a trvalo hygienicky nezávadnej vody by mala byť hodnota pH udržiavaná v rozsahu 7,0–7,4 a obsah aktívneho kyslíka udržiavaný v rozmedzí 8–12 mg/l, pri teplotách vody nad 28 °C udržujte koncentráciu aktívneho kyslíka medzi 10–14 mg/l. Ak klesne obsah aktívneho kyslíka pod hodnotu 8 mg/l je potrebné pridať ďalšiu dávku prípravku ak je vyššia ako 14 mg/l, obmedzte dávkovanie prípravku a vyčkajte, až táto hodnota klesne do vyššie uvedeného rozmedzia. Prípravok má kyslú povahu, bude teda znižovať hodnotu pH a alkalitu. Pri jeho používaní je teda potrebné pravidelne najmenej 1x týždenne sledovať nielen obsah aktívneho kyslíka, ale aj hodnotu pH a alkalitu vody.

Spôsob aplikácie:
Dávku prípravku dokonale rozpustite vo vode v čistom umelohmotnom vedre. PRÍPRAVOK SA PRIDÁVA ZÁSADNE DO VODY A NIE NAOPAK! Rozpustený prípravok pomaly nalejte priamo do vírivej vane. Počas aplikácie a 24 hodín po nej musí byť filtračné zariadenie v prevádzke.
Poznámka: Vyššie uvedené informácie majú len informatívny charakter. Pred aplikáciou si dôkladne prečítajte návod na použitie !!! Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Hmotnost       0,6 kg 

Informácie o type nebezpečnosti podľa Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:
NEBEZPEČENSTVO - Škodlivý po požití. Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu recenziu.

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.