Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Vírivka Wellis Everest šedá/toskánsko

Kód: 3VAN0193
0
0
0
Miesta - sedenie
3
Miesta - ležanie
2
Rozmery [cm]
236 x 236 x 95
Viacej
29 450,00 €
14 700,00 €
-50 %
Predaj len V PREDAJNIACH
Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

Technické parametre
Rozmery [cm] 236 x 236 x 95
Počet trysiek 88
Miesta - sedenie 3
Ovládací panel Dotykový (možnosť ovládania cez WiFi)
Výkon čerpadla 2x 3 HP (2x 2,2 kW) + 2x 2 HP (2x 1,5 kW)
Typ čerpadla 2rýchlostné + 1rýchlostné
Možnosť voliť intenzitu masáže Áno
Ohrievač [kW] 3
Cirkulačné čerpadlo Áno
LED osvetlenie 12 x LED, veľké centrálne svetlo , osvetlené nárožie
Aroma terapia Áno
Pripojenie Do svorkovnice (400V)
Audio systém Aquatic 4.1. (4 výsuvné reproduktory a subwoofer)
Termo kryt Voliteľná výbava
Objem vody [l] 1 560
Hmotnosť [kg] 420
Dezinfekcia vody UV lampou Áno
Záruka 2 roky
Katalógové číslo 3VAN0193
3VAN0193
Celé parametre

Vírivá vaňa z najvyššej rady našej ponuky má kvalitnú škrupinu s piatimi ergonomickými pozíciami. Je vyrobená v EÚ z tých najlepších materiálov, osadená do WPS plastového rámu vybaveného dizajnovým drevoplastovým opláštením. Okrem klasickej relaxujúcu hydromasáže ponúka aj LED osvetlenie s voliteľným farebným tónom presne podľa Vašej nálady vrátane dvoch osvetlených fontánok, vodopád, audiosystém s výsuvnými reproduktormi a subwooferom, aróma terapiou aj kyslíkovou terapiou.

Výkonné čerpadlá a špičkové technológie s riadiacou jednotkou Gecko (Kanada) máte pod palcom vďaka komfortnému dotykovému ovládaciemu panelu alebo možnosťou ovládania mobilnou aplikáciou cez wi-fi pripojenie. Spoľahlivá dezinfekcia vody UV-C lampou odstráni až 100 % baktérií, ušetrí až 80 % chémie a znižuje vôňu po chémii upravenej vody na minimum. Samostatné cirkulačné čerpadlo spolu so silnou izolačnou vrstvou znižujú spotrebu elektrickej energie. 6 farebných variant škrupiny: strieborný mramor, toskánske slnko, biela perla, mesačný svit, polnočný kaňon alebo búrkový mrak.

Vírivky Everest nájdete vystavené na vybraných predajniach

Šedá/toskánsko  Dunajská Streda


Dokonalá symfónia

Pripojte mobilné zariadenie cez Bluetooth a počas neodolateľného uvoľnenia celého tela sa ponoríte aj do tónov svojej obľúbenej hudby. Kryštalicky čistý zvuk soundtracku Vášho relaxu zaistí AquaSoul Pro sound systém s výsuvnými reproduktormi a subwooferom.


Načerpať do tela energiu vulkánu

Ako jediný model v ponuke je Everest vybavený dýzou MAGMAJET so sopečným efektom. Nechajte telom prestúpiť tú energiu a vyplaviť s ňou posledné zvyšky stresu a napätia svalov aj mysle.


Zdravie a krása v harmónii

Nechajte sa rozmaznávať! Kyslíková terapia prečistí kožu, mikrobublinky z nej odstránia nečistoty, hydratujú a revitalizujú ju. Kyslík navyše zlepšuje funkciu metabolizmu, detoxikuje a posilňuje kardiovaskulárny systém.


Špičkové materiály pre bezstarostný relax

Škrupina je vyrábaná z tých najlepších materiálov na trhu s využitím robotických technológií. Tvoria ju tri ekologicky neutrálne vrstvy so špeciálnym vystužením a izoláciou POLI-MAX ™. Vonkajšia vrstva akrylátu LUCITE ACRYLICS® má antibakteriálnu úpravu Microban. Vnútorná vrstva ABS POLYMER vykazuje extrémne izolačné vlastnosti, zvyšuje tuhosť škrupiny a tiež odolnosť proti nárazu. Na škrupinu preto poskytujeme záruku 7 rokov.


Ráčte si vybrať

Obloženie si môžete zvoliť v 3 farebných designoch: šedá, hnedá a čierna. Škrupinu ponúkame v 4 farebných variantoch: biela perla, striebristý mramor, toskánske slnko alebo polnočný kaňon.


Luxus a elegancia zo všetkých strán

Nestačí nám perfektný vzhľad škrupiny. Dbáme taj na eleganciu kabinetu. Mimoriadne kvalitné opláštenie je z vysoko trvanlivého drevoplastu (na výber v hnedej, čiernej alebo šedej a strieborno-šedej farbe). Má povrch s príjemnou textúrou a poteší aj na pohľad. Nárožie kabinetu je riešené futuristickými dizajnovými prvkami s osvetlením.

Zobraziť celý popis

Príslušenstvo

Hodnocenie zákazníkov (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu recenziu.

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.