Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Vírivka Wellis Pluto, Toskánské slnko

Kód: 3VAN0052
0
0
0
Miesta - sedenie
3
Miesta - ležanie
2
Rozmery [cm]
200x200x89
Viacej
Trvale nedostupný produkt
Je nám ľúto, ale predaj skončil.
Nižšie uvádzame náhrady za tento produkt.
K produktu môžete potrebovať
Príslušenstvo Návody
Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

Aktuálne náhrady pre Vírivka Wellis Pluto, Toskánské slnko

Technické parametre
Rozmery [cm] 200x200x89
Počet trysiek 42
Miesta - sedenie 3
Ovládací panel Analógový
Výkon čerpadla 1x3 HP (1x 2,2 kW)
Typ čerpadla 2rýchlostné
Možnosť voliť intenzitu masáže Nie
Ohrievač [kW] 2
Cirkulačné čerpadlo Nie
Ozongenerator Áno
LED osvetlenie 16 x LED
Aroma terapia Nie
Pripojenie Do zásuvky 230V
Audio systém Aquatic 2.0 (2x reproduktor)
Termo kryt Áno
Objem vody [l] 960
Hmotnosť [kg] 270
Záruka 2 roky
Katalógové číslo 3VAN0052
3VAN0052
Celé parametre

Vírivá vaňa s kvalitnou škrupinou v troch farebných vyhotoveniach poskytuje päť ergonomických pozícií. Je vyrobená z tých najlepších materiálov, vybavená najmodernejšími technológiami a osadená do dreveného rámu vybaveného elegantným drevoplastovým opláštením.
 
Vďaka špičkovej riadiacej jednotke významnej kanadskej spoločnosti Gecko a intuitívnemu tlačidlovému ovládaciemu panelu máte počas kúpeľa jednoduché ovládanie dýz, teploty vody alebo osvetlenie doslova pri ruke a pod palcom.
 
Okrem relaxujúcej hydromasáže ponúka aj LED osvetlenie s voliteľným farebným tónom presne podľa Vašej nálady (chromoterapia) alebo zabudovaný audiosystém. Vodu dezinfikuje ozónový generátor (znižuje spotrebu chémie až o 60%). Farebné varianty škrupiny: striebristý mramor, toskánske slnko, biela parla. Vyrobená je v EÚ.

Varianta vířivky Pluto:
Vystavena v prodejnách:
bila.jpgBiela Perla
 
 
stribrna-1.jpgStriebristý mramor
 
 
nie je vystavená
toskan.jpgToskánské slnko
 
 
 

Stres nemá šancu

Špeciálna ergonomická pozícia s dýzami MYJETS je prispôsobená pre maximálne efektívnu masáž krku a ramien. Stane sa vyhľadávanou súčasťou Vašej hydromasáže.


Príjemné počúvanie!

Atmosféru relaxu doladí k dokonalosti ideálne zvolený hudobný doprovod. Máte preň pripravený zabudovaný audiosystém Mymusic 2.0. Jeho špeciálne vode aj chémii odolné reproduktory už čakajú na signál z pripojeného mobilného zariadenia. Bude to romantika alebo poriadna jazda?


Špičkové materiály pre bezstarostný relax

Škrupina je vyrábaná z tých najlepších materiálov na trhu s využitím robotických technológií. Tvoria ju tri ekologicky neutrálne vrstvy so špeciálnym vystužením a izoláciou POLI-MAX ™. Vonkajšia vrstva akrylátu LUCITE ACRYLICS® má antibakteriálnu úpravu Microban. Vnútorná vrstva ABS POLYMER vykazuje extrémne izolačné vlastnosti, zvyšuje tuhosť škrupiny a tiež odolnosť proti nárazu. Na škrupinu preto poskytujeme záruku 7 rokov.


Elegantná zo všetkých uhlov

Nestačí nám perfektný vzhľad škrupiny. Dbáme aj na dizajn kabinetu. Mimoriadne kvalitné opláštenie je z vysoko trvanlivého drevoplastu v elegantnej strieborno-šedej farbe. Má povrch s príjemnou textúrou a poteší aj na pohľad.


A ešte niečo navyše!

Vo výbave vírivej vane je aj kvalitný termokryt. Ten chráni dokonalo nie len vodu, ale aj telo vírivky. Je maximálne odolný proti rozmarom letného aj zimného počasia. Je potiahnutý kvalitnou imitáciou kože a vyznačuje sa zvýšenou UV ochranou. Udržuje prevádzkové náklady vírivky na minimálnej hodnote a k tomu všetkému ešte aj dobre vyzerá.


Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu recenziu.

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.