Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Fínska sauna Váli

Kód: 3SAU0062
0
0
0
Materiál korpusu
severský smrek
Šírka [cm]
215
Hĺbka [cm]
215
Viacej
5 250,00 €
2 600,00 €
-50 %
Technické parametre
Šírka [cm] 215
Hĺbka [cm] 215
Výška [cm] 211
Pravoľavé otváranie dverí áno
Hrúbka stien [mm] 40
Hrúbka izolácie [mm] 40
Vyhotovenie dverí tvrdené celosklenené pobronzované dvere z bezpečnostného skla
Materiál lavíc a príslušenstva termo osika / osika
Počet a rozmer lavíc 2x 195 x 58 cm
Podhlavník 1
Rozmery a hmotnosť balenia 220 x 120 x 90 cm, 470 kg
Typ fínska sauna
Záruka 5 rokov
Katalógové číslo 3SAU0062
3SAU0062
Celé parametre

Model Váli s veľmi priestrannou kabínou je ideálnym riešením, vďaka ktorému nemusíte robiť pri relaxácii a saunovacej procedúre žiadne kompromisy! Škandinávsku metódu saunovania si doprajte na dvoch ležadlách s luxusnou dĺžkou 195 cm v odlišnej výške a rovnako tak pre pohodlné sedenie napr. viacej členov rodiny. Obidve ležadlá majú totiž pohodlnú šírku 58 cm. Bezproblémový pohyb umožňuje tiež dostatočný rozšírený priestor pred ležadlami. Sauna Váli je vyrábaná na Slovensku. Oceníte kvalitné materiály a ich precízne spracovanie.
 
Kabína je z masívneho smrekového dreva o hrúbke 40 mm. To má výborné izolačné vlastnosti, čistý vzhľad bez množstva hŕč a saune dodáva vysokú odolnosť a životnosť. Preto na ňu poskytujeme záruku 5 rokov. Dvere z tónovaného bronzovaného skla sú osadené jednoduchým guľatým madlom, ktoré tak rešpektujú modernú striedmo dizajnovú líniu celej kabíny.
 
Termo osika krásne prevonia interiér sauny a dodáva životnosť aj ďalšie jedinečné vlastnosti vnútorného vybavenia (lavice, ohrádka okolo pece,  chrbtová opierka). Jedná sa o vysokými teplotami a parou maximálne vysušené drevo osiky, ktoré takým spracovaním získa maximálnu ochranu pred popraskaním a krútením zmenami vlhkosti vzduchu. Okrem toho príjemne vonia a naberie krásny  čokoládový odtieň, vďaka ktorému nie sú na povrchu vybavenia dlhodobo zrejmé stopy opotrebenia. Z osiky nájdete vo vybavení sauny tiež praktický podhlavník.


Kvalitné materiály

Naše fínske sauny sú určené do temperovaných interiérov domu alebo bytu. Rešpektujú tradíciu škandinávskeho saunovania a rokmi preverené dizajny, zároveň sú určené k využitiu najmodernejších technológií v oblasti saunovania. Vďaka použitia termo osiky s mimoriadnou životnosťou si môžete procedúru saunovania užívať dlhé roky, a to v interiéri príjemne prevoňanou aróma tohoto unikátneho prírodného materiálu.


Precízne spracovanie

Predmontované panely kabíny sauny sú kvalitne spracované z masívneho smreku. Stropný diel je vyplnený izolačnou vrstvou, ktorá spolu s dobre tesniacimi dverami eliminuje tepelné úniky a znižuje  tak náklady na výhrev.


Saunová pec

V našej ponuke nájdete vhodné úsporné aj vysoko výkonné elektrické saunové pece s príkonom 8 kW alebo 9 kW.


Výbava a príslušenstvo

Lavice z príjemnej a funkčnej termo osiky bez hŕč majú pre vybavenie sáun ideálne vlastnosti, napr. minimálnu tepelnú vodivosť. Využite ponuku aj ďalších saunových doplnkov a wellness príslušenstva.


Naše služby

Saunu Vám na prianie dovezieme až k domu a využiť môžete tiež službu profesionálnej montáže preškolenými pracovníkmi.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu recenziu.

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.